חיפוש :

תיקון טלפונים סלולריים – כיצד לבחור את המעבדה המתאימה

הטלפון הסלולרי הפך להיות חלק בלתי נפרד מהשגרה של כל אחד מאתנו. אם מישהו כיום טוען שאין ברשותו טלפון סלולרי הוא נחשב למוזר, מנותק ו"בטוח הוא עובד עלינו". הטלפונים שלנו הפכו להיות כלי מרכזי ביצירת תקשורת עם אנשים אחרים. בזכות רשתות חברתיות אנו יכולים עדיין לשמור על קשרים עם אנשים מהעבר, כמו חברים מהתיכון ואפילו מהיסודי! הדרך ליצור קשר עם קולגות מהעבודה ומכרים רחוקים הפכה להיות הרבה יותר פשוטה וקלה. מכיוון שהטלפון הוא חלק כל כך חשוב בחיים שלנו, אנחנו כבר לא יכולים להמשיך בשגרת החיים שלנו בלעדיו. לכן אם שוב הסוללה של הטלפון נגמרת כבר לפני הצהריים, נכנסתם לשירותים עם הטלפון כדי לקרוא מיילים והוא נפל למים, הטלפון נפל והמסך התנפץ, כנראה שתצטרכו לחפש מעבדה לתיקון טלפונים סלולריים. כיצד לבחור את המעבדה המתאימה ביותר עבורכם שתתקן את הטלפון כדי שתוכלו לחזור לשגרה? 

תיקון טלפונים סלולריים – כיצד לבחור את המעבדה הטובה ביותר:

 

  • תיקון בזמן קצר – מכיוון שהטלפון הסלולרי הוא חלק בלתי נפרד משגרת החיים שלכם, רצוי שהמעבדה בה תתקנו את הטלפון תוכל לתקן לכם את המכשיר במהירות ויעילות. העדיפות היא כמובן שהתיקון יימשך מספר שעת בודדות, תלוי כמובן בגודל הנזק לטלפון ואפשרויות התיקון.
  • החלפה לחלקים מקוריים – חשוב מאוד לבדוק שהמעבדת תיקונים מתחייבת לתיקון הסלולרי והחלפת חלקים מקוריים בלבד. במידה והטכנאי אינו מחליף את החלק הפגום בחלק מקורי- זה עלול לגרור לתקלות נוספות ואף לנזק תמידי לטלפון וכך להוצאות נוספות ועלויות גבוהות מאוד.
  • בדיקת המכשיר והצעת מחיר ללא עלות – כאשר אתם מתכוונים לגשת למעבדת תיקונים לטלפונים סלולריים כדאי לערוך מספר השוואות בין מעבדות שונות כדי לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם. ההמלצה היא לבחור מעבדת תיקונים אשר מאפשרת לקחת את המכשיר לבדיקה כדי לאמוד את הנזק, ולתת הצעת מחיר בהתאם לתיקון שתצטרכו. בדיקת המכשיר בידי מומחה ואבחנת הנזק לא צריכה לקחת יותר מכמה דקות ברוב במקרים, לכן בדקו קודם כל את האפשרות לבדיקת המכשיר והצעת מחיר ללא עלות.
  • קבלת מכשיר חלופי בזמן התיקון – העדיפו לבחור מעבדות תיקונים אשר מעניקות מכשיר חלופי בזמן שהמכשיר המקורי נמצא בתיקון. בצורה הזו תוכלו להמשיך בשגרת החיים ללא הפרעה בזמן שהמכשיר שלכם מטופל בידיים מקצועיות. היתרון של אפשרות קבלת מכשיר חלופי הוא שבדרך הזו הלקוח אינו “לחוץ” שהמכשיר ייצא מהר מתיקון וכך המעבדה תוכל לבדוק ולתקן את הנזק ללא לחץ מצד הלקוח.
  • מחיר תיקון סביר – כל נזק שנגרם לטלפון הסלולרי משפיע על חלק אחר במכשיר. אם זה מסך שנשבר, סוללה שכבר אינה נטענת, מסך מגע שאינו עובד. כל חלק כזה דורש סוג תיקון אחר. לכן כאשר מקבלים הצעת מחיר על תיקון הטלפון חשוב לוודא שהמחיר שאותו תקבלו עבור התיקון תואם את מידת הנזק של המכשיר.
בניית אתרים 2all